NAŠA PRAX

Všetko, čo potrebujete vedieť o našej praxi.

Naša práca má jasný cieľ. Je ním ústne zdravie. Nechceme len liečiť, našim cieľom je vyliečiť. Venujeme sa a rozumieme stomatológii ako celku. Naša práca je komplexná a precízna. Detail robí celok, my robíme detailne. Neustále sa vzdelávame a obohacujeme naše vedomosti o posledné výsledky vedy a výskumu, o nové technológie. Kladieme veľký dôraz na prevenciu a dentálnu hygienu. Pacientovi veľa ponúkame, ale aj vyžadujeme. Je to základ dlhodobo udržateľných výsledkov našej práce a zubného zdravia pacienta. Našu prácu garantujeme v celom rozsahu 5 rokov!

BEz čakania

Čas je nezastaviteľný a plynie rýchlo, preto sa snažíme, aby sme ho efektívne a presne využívali v prospech pacienta. Kladieme dôraz na presný časový menežment našej práce. U nás nečakáte.

bez stresu

Zabezpečiť maximálne pohodlie pacienta počas zubného ošetrenia, bez nepríjemných stresujúcich a negatívnych pocitov je snahou celého nášho tímu. Naša práca je kľudná, pokojná a bez stresu! Ku nám si prídete oddýchnuť.

bez bolesti

Ošetrenie v našich rukách je vždy bezbolestné. Je to pre nás samozrejmosť a každodenná rutina. Citlivým a jemným prístupom vieme dosiahnuť bezbolestnosť nielen počas, ale aj po ošetrení.

Profesionáli s citom pre detail.

MUDr. Ivan jezbera

Stomatológ

LF UK Bratislava, 1997

MDDR. Paulína Kondelová

Stomatológ

2006-2011 LF Masarykovy Univerzity,
Brno, ČR
2013-2018 Université de Genève

Asistentka na univerzitnej klinike zubného lekárstva, Ženeva, Švajčiarsko

Bc. Barbora Suchárová

Dentálna hygienička

Prešovská univerzita, Dentálna hygiena, 2014

Róbert Zubák

Zubný technik

Silvie Homolková

Zubný technik

Branislav Válek

Zubný technik

Zažite rozdiel

Moderná stomatológia v pokojnej a uvoľnenej atmosfére. Naše pracovisko je vybavené všetkým, čo je potrebné pre dosiahnutie zubného zdravia pacienta. Moderné prístrojové vybavenie je samozrejmosťou. Venujeme sa riešeniu problému na mikroskopickej úrovni, čo pacientovi prináša presný a stabilný výsledok nášho snaženia. Mikroskopická endodoncia, dentoalveolárna chirurgia, chirurgia mäkkých tkanív, dentálna implantológia či profesionálna dentálna fotografia sú prirodzenou súčasťou našej každodennej práce. Pracujeme multiodborovo a ponúkame komplexnú starostlivosť.

Kladieme veľký dôraz na pacienta a jeho zážitok z nášho ošetrenia. Sme pripravení a vybavení tak, aby pacientov čas strávený pod našimi rukami bol nestresovým a pozitívnym zážitkom. U nás si oddýchnete poprípade pospíte, zažívame to s Vami denne. Mikroskopické ošetrenie Vášho zuba si môžete pozrieť „live“ cez špeciálne videookuliare, alebo Vám pre skrátenie času ponúkneme pozrieť si prírodopisný dokument. Je to na Vás.

<